AUTOR

 

 

 

Witaj!

 

Nazywam się Agnieszka i jestem lekarzem w trakcie specjalizacji z dermatologii i wenerologii.

Medycyna jest moją pasją, dlatego też do tematu dermatologii podchodzę całościowo. Uważam, że skóra to mapa, z której można wyczytać wiele chorób internistycznych i tych, które dotyczą naszego stanu psychicznego. Szczególnie bliska jest mi tematyka dermatologii dziecięcej.

Dlaczego In My Healthy Skin?

Dla mnie bardzo ważne jest aby czuć się dobrze we własnej skórze, dosłownie i w przenośni. Zdrowa skóra to nierzadko objaw zdrowego wnętrza. Dla mnie prawidłowe funkcjonowanie mojej sfery psychicznej ma przełożenie na wszystko. Zdrowa kobieta, to szczęśliwa kobieta. Pracuję, czytam, szukam inspiracji, motywuję się. Mój zawód daje ogromne możliwości, ale jest również bardzo wymagający. Dla dobra moich pacjentów i mojej rodziny szukam ( bo to proces dynamiczny) balansu w życiu.

Zapraszam Cię do przyłączenia się! Może moje postrzeganie świata pomoże Tobie poczuć się dobrze we własnej skórze!:)

! Kocham czytać

! Kocham dobre jedzenie

! Kocham zdobywać wiedzę

Prywatnie jestem żoną i mamą prawie 2-letniej Julii, która jest dla mnie ogromną motywacją do własnego rozwoju. Dużą wagę przykładam do wychowania mojej córki poprzez relację partnerstwa i wzajemnego szacunku. Czy jestem dobrym rodzicem? Nie wiem, staram się, ale jestem tylko człowiekiem. Uważam jednak, że najważniejszą rzeczą jaką rodzice mogą dać dziecku to wspólny czas. Wszystko inne kształtuje się w czasie:)